Hlavní navigace

Ukončení podnikání

  • (neregistrovaný) 89.102.147.---

    15. 2. 2013 14:47

    Dobrý den, potřebuji zjistit jednu věc. Pokud podnikatel ukončí podnikání fyzické osoby a má z podniku dluhy, které bude doplácet ještě třeba dva roky. To se ty firemní náklady dávají potom dále účetní, aby to zpracovala i když ta osoba už nepodniká?

    Předem díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2013 19:07

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: ukončení podnikání
      §23/8 zák. o dani z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).