Hlavní navigace

Odpočet na nevlastní dítě

  • (neregistrovaný) 90.180.129.---

    17. 2. 2013 21:02

    Dobrý den, prosím o radu. Je možno uplatnit slevu na dani nevlastního dítěte - díítě druhého z manželů, i když má druhý z manželů svůj vlastní příjem? Nejsem si jistá jak chápat ten konec §35c. Všechny ostatní podmínky jsou splněny. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).