Hlavní navigace

Vyúčtování daně - počet zaměstnanců

  • (neregistrovaný) 80.188.74.---

    18. 2. 2013 15:49

    Dobrý den,prosím o radu ohledně počtu zaměstnanců na řádku 5 ve Vyúčtování. Zaměstnance na HPP a celý květen byl nemocen. Započítává se, když mu nebyl zúčtován v květnu žádný příjem? A co paní na mateřské dovolené? Moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2013 6:48

      IvFa (neregistrovaný) 80.188.74.---

      Re: Vyúčtování daně - počet zaměstnanců
      Poradí prosím někdo?
      Děkuji.

    • 19. 2. 2013 8:21

      Lu. (neregistrovaný) 85.193.24.---

      Re: Vyúčtování daně - počet zaměstnanců
      Tam se ale nejedná o to zda má vtom kterém měsíci příjem, ale o to, že je v evidenci a vedete mu mzdový list.Mzdový list máte přece i na zaměstnance kteří jsou nemocní, nebo na mateřské, rodičovské dovolené. Přečtěte si písmo k ř. 05 a bude vám to jasné.

    • 19. 2. 2013 12:25

      HP (neregistrovaný) 77.92.222.---

      Re: Vyúčtování daně - počet zaměstnanců
      Pokyny:
      05 Počet zaměstnanců – uveďte počet zaměstnanců s PŘÍJMY podle § 6 zákona podle mzdových listů za jednotlivé kalendářní měsíce
      vykazovaného zdaňovacího období (§ 38j odst. 1 zákona).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).