Hlavní navigace

Prodej bytu

  • (neregistrovaný) 212.109.189.---

    18. 2. 2013 22:13

    Dobrý den,

    měla bych dotaz. V roce 2012 jsme s manželem prodali byt v os. vlastnictví (trvalé bydliště v tomto bytě 5 let). Realitní kancelář nám dala potvrzení o tom, že za nás zaplatili daň z převodu nemovitosti + zaplacení provize za prodej. Příjem z prodeje bytu se uvádí do daňového přiznání anebo nám v práci (mě a manželovi) můžou udělat roční zúčtování daně? Kam případně tento příjem z prodeje zahrnout do daňového přiznání? §10?

    Velice Vám děkuji za odpověď!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).