Hlavní navigace

Faktura do EU

  • (neregistrovaný) 195.127.90.---

    20. 2. 2013 7:34

    Dobrý den potřebuji vystavit fakturu -prodej lisu do DE, firma je plátcem a je to dceřina společnost / automobily /.Bude na fa.uvedeno DPH 21 % v CZK a v EUR ne?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2013 8:18

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Faktura do EU
      Pokud budete prodávat na jejich DIČ DE, tak bude od daně osvobozeno dle § 64 ZDPH, čili žádná sazba na dokladu nebude ani v Kč ani v EUR

    • 20. 2. 2013 9:05

      PetraFO (neregistrovaný) 80.90.129.---

      Re: Faktura do EU
      ještě doplním, že na faktuře musí být uvedeno "daň odvede zákazník"

    • 20. 2. 2013 11:12

      vaniska (neregistrovaný) 78.80.57.---

      Re: Faktura do EU
      Myslela jsem, že tato větička je jen u PDP.
      Při dodání zboží, zůstává odkaz na § 64 ZDPH.
      Mýlím se???

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).