Hlavní navigace

Osvč a pronájem do DAP ?

  • (neregistrovaný) 77.48.59.---

    20. 2. 2013 10:02

    Pěkný den,
    chtěla bych se prosím zeptat, když osvč, vede DE, má příjem dle §7, pronajímá byt v jeho osobním vlastnictví a prodal pozemek, taktéž v osobním vlastnictví, může podat jedno daň přiznání k dani z příjmů že ? Pronájem a prodej vyplní do přílohy č.2 že? Nebo může toto zahrnout do § 7 ?
    Co vypsat do políčka druh příjmů podle § 10?
    Moc díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2013 10:08

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Osvč a pronájem do DAP ?
      Jeden člověk = jedno DP. OSVČ §7, pronájem §9, pozemek (není-li osvobozen) § 10. Druh příjmu "prodej nemovitosti".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).