Hlavní navigace

Prodej bytu sociálí a zdravotní pojištěn

  • (neregistrovaný) 95.82.152.---

    23. 2. 2013 16:17

    Jsem OSVČ. Prodala jsem byt, který nebyl v majetku firmy. Podmínku pro osvobození jsem nesplnila, prodej do daně z příjmu zahrnuji. Musím z prodeje zaplatit i sociální a zdravotní pojištění?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 2. 2013 16:42

      František Brabec-daňový poradc (neregistrovaný) 90.179.139.---

      Re: Prodej bytu sociálí a zdravotní poji
      Je to ostatní příjem podle § 10, sociálnímu ani zdravotnímu nepodléhá.

    • 23. 2. 2013 17:00

      AF5 (neregistrovaný) 213.211.62.---

      Re: Prodej bytu sociálí a zdravotní poji
      nezlobte se pane Brabec, ale vidím Vaše fundované odpovědi a můžete se prosím podívat na předešlou zprávu ohledně DE a paušálu

      mnohokrát děkuji

    • 23. 2. 2013 21:31

      František Brabec-daňový poradc (neregistrovaný) 90.179.139.---

      Re: Prodej bytu sociálí a zdravotní poji
      Jejda, kterou myslíte, něco jsem zvrtal? To se může stát, všechno ví jen pan skoroexprezident;-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).