Hlavní navigace

Přijatá záloha z EU a DPH

  • (neregistrovaný) 89.177.23.---

    25. 2. 2013 10:36

    Dobrý den, prosím uvádí se přijatá záloha z EU za zboží do přiznání DPH? Pokud ano, jaký řádek.
    Předem děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 2. 2013 10:46

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Přijatá záloha z EU a DPH
      u osvobozeného plnění dle §64 přijatou zálohu nikam neuvádíte

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).