Hlavní navigace

Uplatnění úroků z hypotéky

  • (neregistrovaný) 82.142.122.---

    27. 2. 2013 11:49

    Prosím o radu - v 06/2012 jsme s manželem koupili RD:
    - jsme oba vlastníci (zapsaní v KN),
    - máme hypotéku (oba jsme uvedení jako dlužníci),
    - ve smlouvě je psán účel úvěru "bydlení" - nákup nemovitosti a rekonstrukce nemovitosti.

    Je možné uplatnění úroků z hypo za předpokladu, že:
    - v RD nemáme trvalé bydliště,
    - zatím tam nikdo nebydlí (čekáme na vyřízení stav.povolení) a
    - dům se teprve začne rekonstruovat?

    Z § 15 bohužel nejsem moc moudrá :-(

    Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).