Hlavní navigace

Zveřejnění účtu - i neplátci DPH ?

  • (neregistrovaný) 90.177.62.---

    27. 2. 2013 17:11

    Jsem neplátce DPH - musím také zveřejnit účet? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2013 17:21

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Zveřejnění účtu - i neplátci DPH ?
      Nemusíte
      Jen musíte správci daně nahlásit účty, na které dostáváte jako OSVČ příjem, který budete zdaňovat

    • 27. 2. 2013 18:28

      wolejoffka (neregistrovaný) 109.81.193.---

      Re: Zveřejnění účtu - i neplátci DPH ?
      Na základě které právní normy ?
      Díky

    • 27. 2. 2013 19:01

      alen1 (neregistrovaný) 46.135.40.---

      Re: Zveřejnění účtu - i neplátci DPH ?
      § §125 DŘ, § 126 DŘ
      §127 odst. 1 DŘ - změny údajů do 15 dní
      přihláška k registraci
      14 Čísla účtů u bank, spořitelních a úvěrních družstev vyplníte všechna čísla účtů v ČR a v zahraničí, na nichž jsou soustředěny prostředky z vaší podnikatelské činnosti.
      Samozřejmě bychom mohli namítat otázku, zda to, co je v poučeni registračního formuláře je OK po stránce zákonného ustanovení.

    • 27. 2. 2013 19:21

      wolejoffka (neregistrovaný) 109.81.193.---

      Re: Zveřejnění účtu - i neplátci DPH ?
      Díky. Nene, tak jsem to nemyslel ... vyložil jsem si odpověď nesprávně a začal fabulovat ohledně povinnosti mít podnikatelský účet. Jsem z toho už poněkud unaven.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).