Hlavní navigace

Přefakturace na SK náležitosti dokladu

  • (neregistrovaný) 85.132.166.---

    1. 3. 2013 8:24

    Dobrý den,
    přefakturovávám na slovenského plátce poplatky za vedení internetového obchodu.

    Píše se na fakturu nějaký text, že DPH platí zákazník? Pokud ano, jaký paragraf toto upravuje? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2013 13:49

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Přefakturace na SK náležitosti dokla
      pokud fakturuje osobě registrované k DPH dle §9 odst. ZDPH uvedete větu daň odvede zákazník dle §29 odst. 2 písm. c) ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).