Hlavní navigace

DPP a Potvrzení podle § 6

  • (neregistrovaný) 94.124.187.---

    1. 3. 2013 14:10

    Dobrý den,
    pracoval jsem u jedné firmy v prosinci na DoPP a obdržel za tento měsíc odměnu ve výši 25 000,- Kč, z toho mi byla stržena daň, SP a ZP. U zaměstnavatele jsem nepodepsal Prohlášení. Chci se zeptat, je zaměstnavatel mi povinen vystavit Potvrzení podle § 6, abych si příjmy mohl zahrnout do příznání a požádat FÚ o vrácení uhrazené daně? Nebo u příjmů z DoPP se Potvrzení nevystavuje?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2013 14:16

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: DPP a Potvrzení podle § 6
      Potvrzení se vystavuje, ale na požádání. Požádejte, má povinnost vám ho do 10 dnů vystavit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).