Hlavní navigace

Dovolená

  • (neregistrovaný) 212.80.81.---

    4. 3. 2013 13:00

    Dobrý den, pokud nárok na dovolenou za celý rok je po odpracování 60 dnů, je to i když pracuje zaměstnanec na směny 11 hod? je to po odpracování 60 směn nebo se použije nějaký přepočet na hodiny Děkuji moc za pomoc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 3. 2013 13:30

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: dovolená
      § 216:
      Pro zjištění, zda jsou splněny podmínky vzniku práva na dovolenou, se posuzuje zaměstnanec, který je zaměstnán po stanovenou týdenní pracovní dobu, jako by v kalendářním týdnu pracoval 5 pracovních dnů, i když jeho pracovní doba není rozvržena na všechny pracovní dny v týdnu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).