Hlavní navigace

Dodatečně podepsané prohlášení §38k/7

  • (neregistrovaný) 78.80.213.---

    5. 3. 2013 15:20

    Dobrý den,
    paní na rodičáku pracovala od ledna do srpna 2012 na dohodu o provedení práce. Od měna do 4000 a byla jí sražena a odvedena srážková daň. V listopadu a prosinci pracovala na další dohodu o provedení práce, ale už podepsala prohlášení a byla jí uplatněna sleva, takže daň neplatila.
    Bere se to i v tomto případě jako dodatečně podepsané prohlášení a uplatní se §38k/7 (problematiku jsem si již ujasnila v předchozích diskusích).
    Může se tak převést srážková daň na zálohovou a udělat roční zúčtování a daň vrátit??
    U FÚ se to prý jen napíše na Vyúčtování srážkové daně ve sl. 6 a nic se nepředělává.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2013 16:42

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Dodatečně podepsané prohlášení §38k/
      dodatečné musí být tady: oddíl II.
      Dodatečně za zdaňovací období (za kalendářní měsíce) Datum Podpis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).