Hlavní navigace

Vývojové práce na výrobku pro třetí zemi

  • (neregistrovaný) 213.168.183.---

    6. 3. 2013 13:44

    Pro firmu v Rusku jsme zpracovávali technologický vývoj výrobku a budeme tuto službu fakturovat. Nejsem si jistá osvobozením této služby. Lze uplatnit § 67 ZDPH? Nebo le lepší použít §10k - s tím, že výsledný výrobek je spotřebován v Rusku...
    Díky za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).