Hlavní navigace

Vyúčtování záloh-přeplatek

  • (neregistrovaný) 90.182.160.---

    6. 3. 2013 15:41

    Dobrý den,
    prosím o radu. Při zúčtování zálohy, kdy vznikl na daňovém dokladu přeplatek, musí mít dle zákona takový doklad název "Opravný daňový doklad"? Odkaz na §74 ods.3.
    Děkuji mnohokrát

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).