Hlavní navigace

Zřizovací výdaje

  • (neregistrovaný) 46.33.96.---

    6. 3. 2013 19:13

    prosím, můžete mi dát odkaz, kde je něco bližšího k uznatelnosti zřizovacích výdajů OSVČ, jak nejvíce " staré" můžou být?

    moc vám děkuji a přeji pěkný večer

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2013 7:51

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: zřizovací výdaje
      §5/7 zákona o daních z příjmů- kalendářní rok před rokem kdy zahájil činnost

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).