Hlavní navigace

Kontrola OSSZ - podklady z Pohody

  • (neregistrovaný)

    7. 3. 2013 9:06

    Dobrý den,

    příští týden máme nahlášenou kontrolu z OSSZ. Nahlásili seznam podkladů, které si máme připravit. Na prvním místě chtějí rekapitulace mezd, v Pohodě mám přehled mezd. Je to takový ten řádkový přehled, kde je uvedeno jméno, osobní číslo, hrubá a čistá mzda. Myslíte, že je to ono?

    Děkuji za vaše názory

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2013 9:16

      alen1 (neregistrovaný)

      Re: Kontrola OSSZ - podklady z Pohody
      Ano,součástí je i souhrn mzdové náklady, pak také vyjíždím soupis sociálního pojištění a z interních dokladů zúčtované hrubé mzdy.

    • 7. 3. 2013 12:59

      DKr (neregistrovaný)

      Re: Kontrola OSSZ - podklady z Pohody
      Alen díky, paní zdůrazňovala, že vše bych v PC měla najít se shodnými názvy, což jsem našla jen ta REKAPITUKACE x PŘEHLED mezd mě mátlo.

    • 7. 3. 2013 14:06

      . (neregistrovaný)

      Re: Kontrola OSSZ - podklady z Pohody
      Tisky z jednotlivých měsíců:
      Přehled mezd
      Přehled o výši pojistného
      Soupis sociálního pojištění

    • 13. 3. 2013 8:19

      xx (neregistrovaný)

      Re: Kontrola OSSZ - podklady z Pohody
      Pani Alen 1, moc prosím o radu. Dávala jsem zde otázku, ale odpovědi mám zas různé ..., vám budu věřit, že to znáte..
      mám zrušené penzijní pojištění u české spořitelny, ale založila jsem hned nové u Allianzky a tam jsem nechala převést odbytné.... Když čtu parag. 15, penzijko, tak tam je ze se dodanuje pouze pokud je zrušené ..... a odbytné vyplaceno POPLATNIKOVI... Ja chapu,že tady to není vyplacené poplatníkovi, tak bych nedodaňovala. Ale můžu to chápat špatne... Prosím, jak to řešíte vy ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).