Hlavní navigace

Autorský honorář dle par. 7 nebo 10?

  • (neregistrovaný) 195.113.70.---

    7. 3. 2013 10:41

    Dobrý den!
    Jsem OSVČ vedlejší. Dosud jsem příležitostné autorské honoráře (např. za knihu) uváděl jako příjem dle par. 7. Pokud ale přestanu být OSVČ, mám tyto příležitosné autorské honoráře uvádět jako příjem dle par. 10? Nebo to mám dělat i jako OSVČ? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2013 11:28

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Autorský honorář dle par. 7 nebo 10?
      Do § 10 patří pouze příjem ze zděděných autorských práv, ostatní vždy příjmem dle § 7

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).