Hlavní navigace

Danění akcií

  • (neregistrovaný) 84.19.75.---

    7. 3. 2013 15:06

    Dobrý den,

    pokud jsem vlastníkem 50 procent akcií společnosti v níž jsem zároveň i předsedou představenstva a tyto akcie prodám, podléhá prodej akcií nějaké dani?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2013 15:30

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Danění akcií
      Buď bude osvobozeno dle § 4/1 písm. r nebo w ZDP nebo zdaníte dle § 10= málo informací pro správnou odpověď

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).