Hlavní navigace

Kadeřnice - pronájem křesla

  • (neregistrovaný) 193.85.21.---

    10. 3. 2013 18:08

    Prosím o radu:
    FO, DE, má pronajaté prostory k podnikání (kadeřnický salon), pronajímá druhé kadeřnici (která má vlastní ŽL) své vybavení (mycí stůl, křeslo atd.).
    Jedná se o příjmy dle §9? Pokud ano - z těch se neodvádí SP,ZP? Protože v přehledech je napsán §7.. chápu to správně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 3. 2013 22:03

      Zemík (neregistrovaný) 37.188.232.---

      Re: Kadeřnice - pronájem křesla
      Ano, pronájem movitých věcí příjem podle par. 9 -bez odvodu sp a zp.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).