Hlavní navigace

Faktura

  • (neregistrovaný) 94.242.73.---

    11. 3. 2013 7:31

    Dobrý den,
    musí na faktuře dodavatel uvádět naše DIČ a IČ? V případě, že to není uvedeno, je třeba, aby fakturu opravil?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 3. 2013 8:10

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: Faktura
      Jste plátci DPH?
      POkud ano a jedná se o fakturu nad 10 tis. - musí uvést.

      Náležitosti dokladu - §29 a § 30 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).