Hlavní navigace

Rizikové životní pojištění

  • (neregistrovaný) 185.7.46.---

    11. 3. 2013 18:33

    Prosím o info, zda si mohu od ZD z příjmů odečíst i zaplacené rizikové životní pojištění (konkrétně tarif ZB1 ALLEGRO od Kooperativy)? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 3. 2013 18:43

      P.C. (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: Rizikové životní pojištění
      Přečtěte si ZDPR §15 odst 6)
      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast1.aspx

    • 11. 3. 2013 18:50

      Misa.aa (neregistrovaný) 185.7.46.---

      Re: Rizikové životní pojištění
      Díky, ale někde jinde jsem četla, že rizikové životko je z tohoto vyloučeno, tak právě nevím.

    • 11. 3. 2013 19:01

      P.C. (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: Rizikové životní pojištění
      Nezáleží na tom, jak se pojištění jmenuje, ale musí splňovat požadavky v §15, tj. aspoň do 60 let věku atd.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).