Hlavní navigace

Uzávěrka-přepočet kurzů-vydaná faktura??

  • (neregistrovaný) 77.48.109.---

    14. 3. 2013 14:32

    Prosím musím udělat přepočet kurzu u faktur vydaných, vystavených v EUR a nezaplacené. V účetnictví mi zůstávají 3 faktury vydané v EURech, ale nezaplacené. Musím udělat přepočet kurzem k 31.12.2012 těchto zůstatků??
    Vím, že se tak dělá u pokladny a u běžných účtů, ale u faktur jsem nikdy nedělala.:-(

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 3. 2013 15:45

      Silvie (neregistrovaný) 77.48.109.---

      Re: Uzávěrka-přepočet kurzů-vydaná faktu
      A můžete mi prosím napsat, kde to najdu v zákoně?
      majitel to po mě chce:-(

    • 14. 3. 2013 18:02

      Ali1 (neregistrovaný) 193.179.124.---

      Re: Uzávěrka-přepočet kurzů-vydaná faktu
      Zákon o účetnictví č. 563/1991 sb zejména §24 +Vyhláška 500/2002 + Český účetní standard č.006 Kurzové rodíly (ustanovení 2.1)
      Snad vám to stačí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).