Hlavní navigace

DP + podpora

  • (neregistrovaný) 89.24.150.---

    16. 3. 2013 21:51

    1/2 roku příjem ze zaměstnání, pak evidence na ÚP + podpora. Nyní si dávám sama Daň.přiznání. Je podpora v nezam.součástí příjmů ke zdanění, nebo je to dávka SSP jako rodičák atd a nezapočítává se. A ještě musím v tomto přiznání dodanit upl.částky životka /z důvodu přerušení smlouvy/.Do kterého ř.se tento údaj zapisuje, nebo se pouze přičte ke zdaň.příjmům od zaměstnavatele?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 3. 2013 22:16

      Lenka62 (neregistrovaný) 90.176.98.---

      Re: DP + podpora
      Podpora s v daň přiznání neuvádí. A životka ano, ale nerozumím co zní chcete dodanit? Je to nejasný dotaz.

    • 16. 3. 2013 22:35

      Milena Č. (neregistrovaný) 89.24.150.---

      Re: DP + podpora
      uplatňovala jsem si v RZ u zaměstnavatele od r.2009 odpočet částek zaplacených na soukr.živ.poj.a vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že je pro mne smlouva nevýhodná tak jsem vypověděla a bylo mi řečeno, že musím uplatněné odpočty dodanit.

    • 16. 3. 2013 22:43

      v.e.n.d.y.

      Re: DP + podpora
      Přesně tak, musíte dodanit vše, co jste uplatnila od r.2009. Píšete do kolonky pro příjmy dle §10.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).