Hlavní navigace

Rozdílný názor % a tabulka D !

  • (neregistrovaný) 89.24.150.---

    19. 3. 2013 13:52

    několik diskusí zpět.Když výdaje % z příjmů, pak se tabulka D nevyplňuje. Pokud vedu DE a mám ke konci roku pouze stav HIM. Pohl.záv.sklad = 0. Další rok uplatním %, ale HIM tam stále je a na kartě maj.ho odepisuju. Vyplňuji u % tabulku D s HIM? Dle předchozích odp.většina říká NE ( to si myslím též), ale musím FÚ posílat nějaké zdůvodnění, že jsou v tab.D- 0? Moje správcová NEVÍ, prý jí nebudou souhl.Poč.stavy v PC, ale prostě NEVÍ, že se do dozvíme až při kontrole ??!!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2013 14:05

      Mj (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: rozdílný názor % a tabulka D !
      Tabulka D se při výdajích % nevyplňuje.

      Viz pokyny k vyplnění.
      §7/7 - evidujete pouze příjmy (o majetku ani slovo)

      Pošlete to bez vyplnění, ať si vyzvou, když bude něco chybět (musí to pak zdůvodnit, na základě čeho to chtějí - pak se dozvíte §)

    • 19. 3. 2013 14:59

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: rozdílný názor % a tabulka D !
      Nevyplnit znamená nenapsat NIC. Jakmile napíšete NULY, je vyplněno (špatně).

    • 19. 3. 2013 15:07

      v.e.n.d.y.

      Re: rozdílný názor % a tabulka D !
      Souhlasím, tabulka D se nevyplňuje. Zásoby, pohledávky, závazky se dodaní při přechodu na %, takže v opravném DP jsou v konečném zůstatku nuly.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).