Hlavní navigace

Pronájem skladových prostor - s.r.o.

  • (neregistrovaný) 193.85.22.---

    19. 3. 2013 14:27

    Dobrý den, uvažuji prosím správně? Jednatel s.r.o. - obchodní činnost - má možnost pronajmout skladové prostory v trvale neobývané nemovitosti svého otce. Je možné, aby s.r.o. uzavřela smlouvu o pronájmu nebytových prostor za cenu obvyklou (v tomto případě 120,-- Kč/m2) a účtovala jako daňově účinné náklady? A co majitel nemovitosti. Stačí, když příjmy z pronájmu zdaní za rok 2013 v DP §9? Děkuji za radu. Mám trošku problém s tím příbuzenským vztahem, abych jim něco nezaúčtovala a pak to nebylo kvůli nějaké banální chybce špatně. Díky moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2013 15:54

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Pronájem skladových prostor - s.r.o.
      Ano, pokud bude cena obvyklá, není v tom žádný problém.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).