Hlavní navigace

Dan z prevodu nemovitosti a smlouva

  • (neregistrovaný) 37.188.238.---

    19. 3. 2013 21:44

    Chtela bych se zeptat podavam priznani k dani z prevodu nemovitosti, prikladam k nemu overenou kopii kupni smlouvy?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2013 6:17

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: dan z prevodu nemovitosti a smlouva
      ano, dle §21 odst. 3 zákona o dani dědické.... Součástí daňového přiznání je ověřený opis nebo ověřená kopie smlouvy nebo jiné listiny, kterou se potvrzují nebo osvědčují vlastnické vztahy k nemovitosti...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).