Hlavní navigace

Dan z převodu nemovitostí coby výdaj

  • (neregistrovaný) 195.47.102.---

    20. 3. 2013 19:01

    Půl roku před prodejem bytu jsem byt pronajímal.
    V Daňovém přiznání chci do výdajů zahrnout zaplacenou Daň z převodu nemovitosti. Je to správně? Poprosím o radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2013 19:36

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: dan z převodu nemovitostí coby výdaj
      Do výdajů v § 10.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).