Hlavní navigace

Penzijní připojištění-odpočet příspěvků

  • (neregistrovaný) 85.160.18.---

    22. 3. 2013 9:44

    Zaměstnanec donesl potvrzení o zaplacených příspěvcích účastníka penzijního připojištění, zaplatil na zdaňovací období roku 2012 příspěvky v celkové výši 12000,- Kč . Takže snížím o částku 6000 a od základu daně odečtu pak pouze částku 6000?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 3. 2013 9:46

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: Penzijní připojištění-odpočet příspě
      ano

      Na potvrzení bývá uvedeno, že daná částka je bez odpočtu 6000 Kč (najdete v zákoně §15)

    • 22. 3. 2013 9:58

      kyka (neregistrovaný) 85.160.18.---

      Re: Penzijní připojištění-odpočet příspě
      jistě, je to tam, jen kdybych dočetla, ale jsem nervní, protože chce udělat DPFO a to nejpozději hned :-) díky

    • 22. 3. 2013 10:18

      anonymm (neregistrovaný) 194.228.152.---

      Re: Penzijní připojištění-odpočet příspě
      Nejlépe všera že, aby se nepo......Ale buďte v klidu, je to všude stejné. Ty svoje nervy si šetřete, nikdo vám nic nedá.Všem přeji pěkný den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).