Hlavní navigace

Zálohy na daň

  • (neregistrovaný) 93.185.63.---

    25. 3. 2013 10:12

    Dobrý den,
    prosím o radu. Postupuji správně, pokud zálohy na daň budeme jako firma platit pouze v případě, že daň za účetní období překročí hranici 200.000,- ? Moc děkuji. Pokud jsem se dívala správně, předešlé hranice byly zrušeny.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2013 10:33

      Hanah (neregistrovaný) 90.180.186.---

      Re: Zálohy na daň
      podívejte se na § 38a daně z příjmu. zálohy budete platit . do 30 tis. se neplatí od 30-150 tis. záloha do 15.6 a 15.1240% z daňové povinnosti a nad 150 tis vydělíte 4 čtvrtletně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).