Hlavní navigace

Odpis nemovitosti a PDPP příloha č.1

  • (neregistrovaný) 194.228.13.---

    27. 3. 2013 10:14

    V účetn.mám zaúčtovaný odpis nemovitosti, který je nedaňový. Uvedla jsem částku tohoto odpisu do č.50 PDPP. Má být tato částka odpisu uvedena i v příloze č.1 II oddílu, tab.B, když se jedná o odpis nedaňový?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2013 10:26

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Odpis nemovitosti a PDPP příloha č.1
      ř.50 OK
      tab. B a) sem se uvádí jen daňové odpisy
      tab. B b) účetní odpisy §24 odst.2v)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).