Hlavní navigace

Daň odvede zákazník

  • (neregistrovaný) 89.177.52.---

    27. 3. 2013 13:50

    Má být tato věta na faktuře do Německa (plátce plátci), když se jen přefakturovává letenka a ubytování na Slovensku?

    Pokud ne, má se tam psát něco jiného?

    Jsem z toho všeho už poněkud zmatená :-(.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2013 15:56

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: daň odvede zákazník
      myslím, že výše uvedenou větu uvádět nebudete, přeprava osob je osvobozena dle §70 a ubytování na Slovensku má místo plnění dle §10 a ne dle §9 odst. 1 (u tohoto § se uvádí věta daň odvede zákazník)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).