Hlavní navigace

DPH-pronájem park.míst plátci z EU

  • (neregistrovaný) 193.86.230.---

    27. 3. 2013 14:41

    Dobrý den,jsme firma,plátce DPH a chceme poskytnout parkovací místa ve své nemovitosti firmě se sídlem a registrací k DPH v Německu.Budeme tedy správně účtovat doklad klasicky s DPH 21 % a oni si pak v ČR podají žádost o vrácení daně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2013 15:49

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: DPH-pronájem park.míst plátci z EU
      ano, místo plnění je dle §10 ZDPH v ČR
      mohou si požádat o vrácení DPH dle §82a ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).