Hlavní navigace

Fakturace odpadu - DPH

  • (neregistrovaný) 89.24.133.---

    28. 3. 2013 13:27

    Dobrý den, zapoměli jsme v únoru vystavit fakturu za prodaný odpad. Máme jen potvrzený výdajový list s datem 28.2.2012. Můžem vystavit fakturu až v březnu?Pro přenesení do evidence daňové povinnosti DPH, bychom to my i odběratel měli v 3/2013.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 3. 2013 13:43

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Fakturace odpadu - DPH
      správně by mělo být dodatečné za únor
      FÚ vám za uvedení do řádného za březen dle §104 ZDPH nic nedoměří a dle §141 daňového řádu není povinnost podat dodatečné přiznání na nulovou daňovou povinnost

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).