Hlavní navigace

Záloha na daň

  • (neregistrovaný) 95.85.225.---

    31. 3. 2013 10:05

    Prosím o radu, nějak tápu ....
    poplatník, jehož součet základů daně tvoří příjmy OSVČ+zaměstnanec, daňová povinnost 33405, zálohy 23385 a doplatek 10020. Přesáhl tedy hranici 30 tisíc a je povinnen platit zálohy?
    Dle § 38a, odst. 5 pokud má víc jak 50% z osvč , tak je povinnen platit.
    Z této daňové povinnosti mi program vypočítal :
    2x 6700,- Kč zálohu.

    Je to správně prosím?
    Díky Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).