Hlavní navigace

Četnost podání dodatečného přiznání DPH

  • (neregistrovaný) 188.175.39.---

    2. 4. 2013 11:57

    Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, zda zákon o DPH stanovuje nařízení ohledně četnosti či intervalu podávání dodatečného daňového přiznání? Nepodařilo se mi to bohužel nikde najít. Předem děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 4. 2013 12:47

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Četnost podání dodatečného přiznání
      Pokud si dobře pamatuju, tak dodatečné DP musíte podat VŽDY, když zjistíte chybu, bez ohledu na to, kdy a kolikrát jste již opravovala.

    • 2. 4. 2013 12:50

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Četnost podání dodatečného přiznání
      To neni tak docela pravda. Dodatečné dle zákona máte povinnost podat, když "opravujete" dle § 43.
      Ostatní řeší § 104 a není nutné podávat dodatečné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).