Hlavní navigace

Osvč prodej odepsaného auta

  • (neregistrovaný) 89.177.102.---

    2. 4. 2013 23:20

    Dobrý den, prosím o radu, musím danit jako osvč prodej auta které bylo již plně odepsané?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2013 7:54

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: osvč prodej odepsaného auta
      ano, pokud jste dával(a) odpis do daňových výdajů a prodej není osvobozen od daně dle §4 odst. 1 písm. c) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).