Hlavní navigace

Odpočet DPH a přefakturace do EU

  • (neregistrovaný) 193.179.213.---

    3. 4. 2013 11:55

    Dobrý den, prosím o radu:
    máme nárok na odpočet DPH na vstupu od tuzemských plátců u plnění, která následně přefakturujeme do zemí EU ( plátcům) jako osvobozená plnění s přechýlením daně do jiného čl.státu?
    Jedná se o marketingové služby a služby IT, dále přefakturace materiálu a reklamních předmětů.
    Děkuji Vám za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2013 12:32

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: odpočet DPH a přefakturace do EU
      ano dle §72 odst. 1
      marketingové služby a služby IT dle §9 odst. 1, ř. 21 přiznání a SH s kódem 3,
      prodej zboží dle §64, ř.20 přiznání, SH s kódem 0

    • 3. 4. 2013 12:33

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: odpočet DPH a přefakturace do EU
      ano ř. 40, fakturace plátci ř. buď ř. 20 a SH nebo ř. 21 SH

    • 3. 4. 2013 12:58

      Olga1 (neregistrovaný) 193.179.213.---

      Re: odpočet DPH a přefakturace do EU
      Mockrát děkuji Alli a Janě N za odpovědi

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).