Hlavní navigace

Silniční daň - platit či ne?

  • (neregistrovaný) 90.179.203.---

    3. 4. 2013 17:09

    Do roku 2012 jsme používali dvě auta pro podnikatelskou činnost a platili sil. daň. Od tohoto roku zatím jezdí jen jedno. Je možno vyloučit jedno auto a neplatit silniční daň na dobu, kdy se s autem nejezdí ?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 4. 2013 9:38

      l.M. (neregistrovaný) 90.179.203.---

      Re: Silniční daň - platit či ne?
      Ano jedná se o osobní auto - provoz autoškoly. Takže tedy mohu zálohy na silniční daň na toto auto neplatit, pokud není používáno? A kde prosím, toto najdu psáno, ať se mohu o něco opřít?
      Děkuji

    • 13. 4. 2013 12:49

      Zdena R (neregistrovaný) 78.102.138.---

      Re: Silniční daň - platit či ne?
      § 2/1 zákona o dani silniční
      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/silnicnidan/zakon.aspx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).