Hlavní navigace

Energetické štítky

  • (neregistrovaný) 188.120.201.---

    3. 4. 2013 19:59

    Dobrý den, prosím o radu. Prodávám byt o velikosti 45m2 v bytovém domě. Musím mít prosím vyhotovený energetický štítek na byt nebo na celý dům?
    Doklady za energie za poslední 3 roky doložit nemůžu, neboť jsem byt pronajímal a nájemník měl 1 rok demontovaný elektroměr, který byl psaný na něho.
    Děkuji moc za odpověď
    Adam

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 4. 2013 15:25

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 89.176.214.---

      Re: Energetické štítky
      Existují dvě varianty výkladu zákona 318/2012 Sb., § 7a.

      Že musíte a že nemusíte. Bordel jako všude.

      V každém případě se nebude jednat o Průkaz energetické náročnosti budovy na byt, ale vždy na celou budovu.

      Být Vámi, tak podepíšu smlouvu a o PENB se nestarám. Oni snad ani ještě nevydali všechny vyhlášky patlalové.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).