Hlavní navigace

Nepředaná neschopenka

• (neregistrovaný) 193.86.250.---

4. 4. 2013 12:24

Dobrý den všem, prosím můžete mi někdo poradit ohledně neschopenky. Zaměstnanec byl v pracovní neschopnosti od 5.2.-22.2.2013, ale při zpracování mezd za únor mi nebyla tato neschopenka doručena a zaměstnanec byl veden jako přítomný v práci. Neschopenku mi poslal pan majitel až nyní. Co s tím prosím teď nejlépe udělat?? Aby tady nevznikaly otázky typu a proč a jak je to možné :-) , tak dělám mzdy externě na základě podkladů od firmy, takže když mi podnikatel dá podklad, že zaměstnanec je přítomen, tak mu věřím. Jedná se o velmi malou firmu s dvěma zaměstnanci.
    Děkuji všem za rady a přeji hezký den.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2013 13:03

RenataH (neregistrovaný) 82.99.163.---

Re: Nepředaná neschopenka
      tak tak, mám stejný názor - opravit. Sebrat mzdu, která mu nepatřila a místo ní dát náhradu v době PN tak,jak má být

• 4. 4. 2013 14:48

. (neregistrovaný) 77.240.103.---

Ve své příští faktuře nezapomenout vyfakturovat
      1) oprava zpracování mezd za měsíc únor 2013
      2) oprava a doúčtování mezd za měsíc únor 2013
      Nevím jak Vy, ale já jsem vždy musela zrušit kvanta mzdových a účetních operací, mzdy znovu zpracovat, odkontrolovat, znovu provést převody a zaúčtování. Chyb je přitom jak máku, vše se musí znovu zkontrolovat a ve výsledku - jé, já zapomněl - děje se něco ??

• 4. 4. 2013 18:31

Alžběta (neregistrovaný) 193.86.250.---

Děkuji všem za rady, já si to myslela, ale raději se ujišťuju.
      Jooo tak o tom asi můžeme všichni co děláme účetnictví povídat, když se ozve takové to : jééé a to fakt musím mít příp.udělat :-).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).