Hlavní navigace

Práce na území ČR

  • (neregistrovaný) 212.111.6.---

    4. 4. 2013 14:16

    Dobrý den,
    prosím o radu. slovenský plátce provede servisní práce na území ČR (netýká se nemovitosti), tak vystaví fakturu bez DPH?
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2013 14:40

      koko (neregistrovaný) 212.111.6.---

      Re: práce na území ČR
      takže není žádný háček v tom, že služba byla provedena tady a ne na slovensku?
      děkuji

    • 4. 4. 2013 16:28

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: práce na území ČR
      v tomto případě se nehledí na to, kde byly servisní práce poskytnuty, ale komu - §9 odst. 1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).