Hlavní navigace

RPDP sazba daně ?

  • (neregistrovaný) 194.228.11.---

    4. 4. 2013 16:56

    Od 1.1.2013 není povinností uvádět sazbu daně na FV u RPDP dle §92. Jedná se o plnění osvobozené o DPH ? Když uvedu na FV sazbu daně 21% zařadí se plnění do základní sazby (bez vyříslení daně), ale když sazbu neuvedu plnění je zařazeno jako osbozené. Jak postupujete? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 4. 2013 7:45

      Alex.. (neregistrovaný) 88.101.58.---

      Re: RPDP sazba daně ?
      Sazbu DPH uvádím, protože náš program to také jinak neumí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).