Hlavní navigace

Audit a podání DPPO

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    5. 4. 2013 9:45

    Dobrý den, jsme s.r.o. a splňujeme podmínky pro audit.DPPO budeme podávat v červnu. Musíme na FÚ podávat žádost o odklad prostřednicvím daň.poradce? Nejsem si jistá, když máme ten audit?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 4. 2013 9:48

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Audit a podání DPPO
      Daňový řád
      §136

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).