Hlavní navigace

Druh živnosti - fakturace

• (neregistrovaný) 86.49.89.---

5. 4. 2013 14:42

Dobrý den,

živnost

předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
    obory činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb (č.47)
    poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků (č.60).

Nyní bych potřebovala vyfakturovat administrativní činnost v kanceláři jednomu subjektu - kontrolovala jsem dokumenty, roztřídila a následně zařadila do šanonů. Musím oznamovat druh činnosti a nechat si ho zapsat, to prý stojí 500 Kč, paní na ŽL mi řekla, že můžu fakturovat všechny druhy činností z volných živností. Je to tak? Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 4. 2013 15:10

. (neregistrovaný) 77.240.103.---

Re: druh živnosti - fakturace
      Rozšíření živnosti je zdarma, na kterémkoliv živnostenském úřadu v ČR

Informace, že byste mohla fakturovat všechny druhy činností - přečtěte si článek

http://www.podnikatel.cz/clanky/zaplati-podnikatel-za-neohlaseny-obor-pokutu/

• 5. 4. 2013 15:56

jupí (neregistrovaný) 86.49.89.---

moc děkuji....bylo mi od známých řečeno, že se neplatí, ale paní na ŽL mi tvrdila, že mi může živnosti rozšířit, ale že to stojí 500Kč. Tak já tam dojdu ještě jednou, lépe informovaná :-) děkuji

• 5. 4. 2013 16:06

. (neregistrovaný) 77.240.103.---

Vytiskněte si níže uvedené stránky, ať máte něco v ruce
      Možná že došlo jen k záměně pojmů, rozšíření jiné, než volné živnosti, je zpoplatněno

http://www.praha1.cz/cps/odbory-a-oddeleni-spravni-poplatek-za-zio.html

• 5. 4. 2013 19:00

jupí (neregistrovaný) 86.49.89.---

moc a moc děkuji, hned v pondělí tam zajdu. No já jsem měla pocit, že se vyjadřuji docela přesně..paní si mě našla podle občanky, já jsem jí sdělila, že bych chtěla připsat obor činnosti, na kterou bych mohla fakturovat administrativní práci...no a výsledek znáte. :-) možná byla nová :-) zase byla ale strašně milá a ochotná, tak se na ní ani nezlobím. Vám moc děkuji za dokonalé odkazy. Hezký víkend

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).