Hlavní navigace

Prodej použitého vozu do EU.

  • (neregistrovaný) 77.237.142.---

    5. 4. 2013 17:06

    Prosím o radu: budeme prodávat vozidlo, zařazené v majetku, zakoupené v 11/2010 /uplatněn odpočet/, prodej nyní do Polska, jak s DPH, děkuji předem!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 4. 2013 17:18

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: Prodej použitého vozu do EU.
      Jako s jiným zbožím do EU. Pokud plátci - tak bez DPH, souhr. hlášení...

    • 5. 4. 2013 17:24

      akta (neregistrovaný) 77.237.142.---

      Re: Prodej použitého vozu do EU.
      Takže osvobozeno dle §64 a v přiznání na ř.20? V §64 z.o DPH mě zmátlo, že v odst.2. je uvedeno dodání nového dopravního prostředku a my prodáváme použitý.

    • 5. 4. 2013 18:15

      Jana N. (neregistrovaný) 77.242.95.---

      Re: Prodej použitého vozu do EU.
      §64 ř. 20 a SH kod 0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).