Hlavní navigace

Slevy na dani pro dohodu o PP - student

  • (neregistrovaný) 91.221.2.---

    5. 4. 2013 19:16

    Dobrý den,

    mohu uplatnit slevu na dani pro DPP, když jsem ještě na začátku měsíce měla status studenta, ale v druhé polovině měsíce jsem ukončila studium (ne řádně)?
    Dle ZDP §35ba si myslím, že mohu, ale ráda bych měla jistotu.

    Děkuji Petra

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).