Hlavní navigace

Srážková daň - služba z EU

  • (neregistrovaný) 78.45.188.---

    5. 4. 2013 21:20

    Dobry den! Chtěla bych Vás poprosit o pomoc. Jsme právnická osoba, s. r. o., plátci DPH, vedeme účetnictví, společnostz Maďarska (nemá provozovnu v ČR) nám poskytuje službu - obchodni poradenství.
    1) Máme povinnost z této služby platit srážkovou daň a případně v jaké výši? 2) Jaký je postup při vyčíslení a zaúčtování této daně?
    Mezi HU a CZ existuje podepsaná smlouva o zamezení dvojího danění - ale nevím či se to týká i těchto služeb. Děkuji za pomoc! Atina

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 4. 2013 12:00

      atina (neregistrovaný) 78.45.188.---

      Re: Srážková daň - služba z EU
      Neaplikuje se tu §38e odst.2 ZoDP? - Atina

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).