Hlavní navigace

Cestovné dle předpisu ČMKU

  • (neregistrovaný) 81.25.20.---

    7. 4. 2013 22:00

    Prosím o radu, nevíte jak je to s daňovou uznatelností vyplaceného cestovného dle ČMKU? Mohu to dát sdružení do zdanitelných výdajů?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 4. 2013 1:35

      P.C. (neregistrovaný) 89.190.74.---

      Re: cestovné dle předpisu ČMKU
      Zákon o dani z příjmů nezná pojem ČMKU a výška cestovného, které může být uplatněno jako náklad, se řídí zákoníkem práce a jeho daňová uplatnitelnost §24 odst 2) písm. k Zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).